Alegeri 2018: Candidați în Statul Illinois

Alegeri 2018: Candidați în Statul Illinois

Joe Walsh: Chicago Tribune datorează scuze soției mele
Bruce Rauner e un trădător și trebuie să piardă
Spune NU istoriei LGBT în școlile din Illinois
Illinois ia în considerare o altă lege care permite infanticidul
Politicienii din Illinois vor ca toate școlile să predea istoria LGBT

Americanii sunt așteptați marți, 6 noiembrie 2018, să voteze în alegerile parțiale.

Verifică unde trebuie să votezi – https://www.myfaithvotes.org/think/for-voters/findpollinglocation/

Tribuna Românească vă prezintă candidații și pozițiile pentru care aceștia candidează în statul Illinois:

ILLINOIS GOVERNOR AND LT. GOVERNOR

DEMOCRAT 
PRITZKER, JB | STRATTON, JULIANA

REPUBLICAN 
RAUNER, BRUCE | SANGUINETTI, EVELYN

LIBERTARIAN
JACKSON, GRAYSON KASH | MOHIP, SANJEEV (JACKSON)

CONSERVATIVE
MCCANN, WILLIAM “SAM” | MERREIGHN, AARON (MCCANN)

ILLINOIS ATTORNEY GENERAL

DEMOCRAT
RAOUL, KWAME

REPUBLICAN 
HAROLD, ERIKA

LIBERTARIAN
HARSY, BUBBA

ILLINOIS SECRETARY OF STATE

DEMOCRAT
WHITE, JESSE

REPUBLICAN
HELLAND, JASON

LIBERTARIAN
DUTNER, STEVE

ILLINOIS COMPTROLLER

DEMOCRAT
MENDOZA, SUSANA

REPUBLICAN
SENGER, DARLENE

LIBERTARIAN
BALL, CLAIRE

ILLINOIS TREASURER

DEMOCRAT
FRERICHS, MICHAEL

REPUBLICAN
DODGE, JIM

LIBERTARIAN
LEHENEY, MICHAEL

U.S. CONGRESSIONAL DISTRICT RACES

1ST DISTRICT

DEMOCRAT
RUSH, BOBBY

REPUBLICAN
TILLMAN II, JIMMY LEE

INDEPENDENT
RUDBECK, THOMAS

2ND DISTRICT

DEMOCRAT
KELLY, ROBIN

REPUBLICAN
MERKLE, DAVID

3RD DISTRICT

DEMOCRAT
LIPINSKI, DAN

REPUBLICAN
JONES, ARTHUR

4TH DISTRICT

DEMOCRAT
GARCIA, JESUS “CHUY”

REPUBLICAN 
LORCH, MARK WAYNE

5TH DISTRICT

DEMOCRAT
QUIGLEY, MIKE

REPUBLICAN
HANSON, TOM

6TH DISTRICT

DEMOCRAT
CASTEN, SEAN

REPUBLICAN
ROSKAM, PETER

7TH DISTRICT

DEMOCRAT 
DAVIS, DANNY

REPUBLICAN 
CAMERON, CRAIG

8TH DISTRICT

DEMOCRAT 
KRISHNAMOORTHI, RAJA

REPUBLICAN
DIGANVKER, JITENDRA

9TH DISTRICT

DEMOCRAT
SCHAKOWSKY, JAN

REPUBLICAN
ELLESON, JOHN

10TH DISTRICT

DEMOCRAT
SCHNEIDER, BRAD

REPUBLICAN
BENNETT, DOUGLAS

11TH DISTRICT

DEMOCRAT
FOSTER, BILL

REPUBLICAN
STELLA, NICK

12TH DISTRICT

DEMOCRAT
KELLY, BRENDAN

REPUBLICAN
BOST, MIKE

GREEN
AUXIER, RANDY

13TH DISTRICT

DEMOCRAT
LONDRIGAN, BETSY DIRKSEN

REPUBLICAN
DAVIS, RODNEY

14TH DISTRICT

DEMOCRAT 
UNDERWOOD, LAUREN

REPUBLICAN 
HULTGREN, RANDY

15TH DISTRICT

DEMOCRAT
GAITHER, KEVIN

REPUBLICAN
SHIMKUS, JOHN M.

16TH DISTRICT

DEMOCRAT
DADY, SARA

REPUBLICAN 
KINZINGER, ADAM (I)

17TH DISTRICT

DEMOCRAT
BUSTOS, CHERI

REPUBLICAN
FAWELL, WILLIAM W. “BILL”

18TH DISTRICT

DEMOCRAT
RODRIGUEZ, JUNIUS

REPUBLICAN
LaHOOD, DARIN

ILLINOIS SENATE RACES

2ND DISTRICT SENATE

DEMOCRAT 
AQUINO, OMAR

3RD DISTRICT SENATE

DEMOCRAT
HUNTER, MATTIE

5th DISTRICT SENATE

DEMOCRAT
VAN PELT, PATRICIA

6TH DISTRICT SENATE

DEMOCRAT 
CULLERTON, JOHN J.

8TH DISTRICT SENATE

DEMOCRAT 
VILLIVALAM, RAM

9TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN 
LASONDE, JOAN MCCARTHY

DEMOCRAT 
FINE, LAURA

11TH DISTRICT SENATE 

DEMOCRAT
SANDOVAL, MARTIN A.

12TH DISTRICT SENATE 

DEMOCRAT
LANDEK, STEVEN

14TH DISTRICT SENATE 

DEMOCRAT
JONES III, EMIL

15TH DISTRICT SENATE

DEMOCRAT 
HARRIS III, NAPOLEON

17TH DISTRICT SENATE 

DEMOCRAT 
SIMS, JR., ELGIE R,

18TH DISTRICT SENATE 

DEMOCRAT 
CUNNINGHAM, BILL

20TH DISTRICT SENATE 

DEMOCRAT 
MARTINEZ, IRIS Y.

21ST DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
CONNELLY, MICHAEL G.

DEMOCRAT
ELLMAN, LAURA

23RD DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
LEWIS, SETH

DEMOCRAT 
CULLERTON, THOMAS

24TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
NYBO, CHRIS

DEMOCRAT
GLOWIAK, SUZANNE “SUZY”

26TH DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
MCCONCHIE, DAN

DEMOCRAT
GEORGES, TOM

27TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
ROONEY, TOM

DEMOCRAT
GILLESPIE, ANN

29TH DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
BARRETT, DAVIE

DEMOCRAT
MORRISON, JULIE A.

30TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
LEE, SOOJAE

DEMOCRAT
LINK, TERRY

32ND DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
WILCOX, CRAIG

DEMOCRAT
MAHADY, MARY

33RD DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN 
DeWITTE, DONALD P.

DEMOCRAT

ZETTLER, NANCY

35TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
SYVERSON, DAVE 

36TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN 
ANDERSON, NEIL

DEMOCRAT
JOHNSON, GREGG

38TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN 
REZIN, SUE

DEMOCRAT 
HENRY, HEIDI

39TH DISTRICT SENATE

DEMOCRAT
HARMON, DON

41ST DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
CURRAN, JOHN

DEMOCRAT
FITZGERALD, BRIDGET M.

42ND DISTRICT SENATE

DEMOCRAT
HOLMES, LINDA

44TH DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
BRADY, BILL

45TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
STEWART, BRIAN W.

DEMOCRAT
SIMPSON, DAVID

47TH DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN 
TRACY, JIL

48TH DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
MCMILLAN, SETH

DEMOCRAT
MANAR, ANDY

50TH DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
MCCLURE, STEVE

51ST DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN
ROSE, CHAPIN

53RD DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
BARICKMAN, JASON

54TH DISTRICT SENATE 

DEMOCRAT
STOUT, BRIAN

REPUBLICAN
PLUMMER, JASON

56TH DISTRICT SENATE 

REPUBLICAN 
HAL PATTON

DEMOCRAT
CROWE, RACHELLE AUD

57TH DISTRICT SENATE

REPUBLICAN
HILDENBRAND, TANYA

DEMOCRAT
BELT, CHRISTOPHER

59TH DISTRICT SENATE

DEMOCRAT
WEBB, STEVE

REPUBLICAN 
FOWLER, DALE (I)

ILLINOIS HOUSE OF REPRESENTATIVES RACES

1ST DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
ORTIZ, AARON M.

2ND DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
MAH, THERESA

3RD DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
ARROYO, LUIS

4TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
RAMIREZ, DELIA C.

5TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT 
ROBINSON JR., LAMONT

6TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
HARPER, SONYA MARIE

7TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT 
WELCH, EMANUEL “CHRIS”

8TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
FORD, LA SHAWN K.

9TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
TURNER, ARTHUR

10TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
CONYEARS-ERVIN, MELISSA

11TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
WILLIAMS, ANN M.

12TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
FEIGENHOLTZ, SARA

13TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
HARRIS, GREGORY

14TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
CASSIDY, KELLY M.

15TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BIELA, AMANDA

DEMOCRAT
D’AMICO, JOHN C. (I)

16TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
LANG, LOU

17TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
LEE, PETER

DEMOCRAT
GONG-GERSHOWITZ, JENNIFER

18TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
CHO, JULIE

DEMOCRAT
GABEL, ROBYN

19TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
KESSEM, AMMIE

DEMOCRAT
MARTWICK, ROBERT

20TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MCAULIFFE, MICHAEL P.

DEMOCRAT
MARWIG, MERRY

21ST DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
VILLANUEVA, CELINA

22ND DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
MADIGAN, MICHAEL J.

23RD DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
ZALEWSKI, MICHAEL J.

24TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
HERNANDEZ, ELIZABETH “LISA”

25TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
TARVER II, CURTIS J.

26TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
MITCHELL, CHRISTIAN L.

27TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
SLAUGHTER, JUSTIN Q.

28TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
RITA, ROBERT “BOB”

29TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
JONES, THADDEUS

30TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
DAVIS, WILLIAM “WILL”

31ST DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
FLOWERS, MARY E.

32ND DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
THAPEDI, ANDRE

33RD DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
EVANS JR., MARCUS C.

34TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
SMITH, NICHOLAS “NICK”

35TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
HEBEIN, HERBERT

DEMOCRAT
HURLEY, FRANCES ANN

36TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
BURKE, KELLY M.

37TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MCDERMED, MARGO

DEMOCRAT
HUNT, MICHAEL J.

38TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
MEYERS-MARTIN, DEBBIE

39TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
GUZZARDI, WILL

40TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
ANDRADE JR., JAIME M.

41ST DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
WEHRLI, GRANT

DEMOCRAT
MONTGOMERY, VAL

42ND DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
GRANT, AMY L.

DEMOCRAT
CARRIER, KATHLEEN V.

43RD DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
CUMING, ANDREW R.

DEMOCRAT
MOELLER, ANNA

44TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BAUMER, KATY DOLAN

DEMOCRAT
CRESPO, FRED

45TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
WINGER, CHRISTINE JENNIFER

DEMOCRAT
PAPPAS, DIANE

46TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
KINZLER, GORDON JAY

DEMOCRAT
CONROY, DEB

47TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MAZZOCHI, DEANNE MARIE

DEMOCRAT
CAFFREY, JAMES “JIM”

48TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BREEN, PETER

DEMOCRAT
HOWARD, TERRA COSTA

49TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
KHOURI, TONIA JANE

DEMOCRAT
VILLA, KARINA

50TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
WHEELER, KEITH R.

DEMOCRAT
LESLIE, JAMES G.

51ST DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
EDLY-ALLEN, MARY

REPUBLICAN
WALSH, HELENE MILLER

52ND DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MCSWEENEY, DAVID

53RD DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
CORRIGAN, EDDIE

DEMOCRAT
WALKER, MARK

54TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MORRISON, TOM

DEMOCRAT
TREVOR, MAGGIE

55TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SMOLENSKI, MARILYN

DEMOCRAT
MOYLAN, MARTIN

56TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BERNAS, JILLIAN ROSE

DEMOCRAT
MUSSMAN, MICHELLE

57TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BATTINUS, MARY

DEMOCRAT
CARROLL, JONATHAN

58TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
LESSER, FREDRIC BRYAN “RICK”

DEMOCRAT
MORGAN, BOB

59TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
FELDMAN, KAREN

DEMOCRAT
DIDECH, DANIEL

60TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
MAYFIELD, RITA

61ST DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
JESIEL, SHERI

DEMOCRAT
JOYCE, MASON

62ND DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
IDSTEIN, KEN

DEMOCRAT
YINGLING, SAM

63RD DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
REICK, STEVEN

64TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
ZUBERT, TRISHA

REPUBLICAN
TOM, WEBER

65TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
UGASTE, DAN

DEMOCRAT
JOHNSON, RICHARD

66TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SKILLICORN, ALLEN

67TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
WEST II, MAURICE A.

68TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
CABELLO, JOHN M.

DEMOCRAT
CASTANZA, JAKE

69TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SOSNOWSKI, JOE

DEMOCRAT
BODINE, ANGELIQUE “ANGIE”

70TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
KEICHER, JEFF

DEMOCRAT
STODDARD, PAUL

71ST DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
McCOMBIE, TONY M.

DEMOCRAT
PADILLA, JOAN

72ND DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
EVANS SR., GLEN

DEMOCRAT
HALPIN, MICHAEL W.

73RD DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SPAIN, RYAN

74TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SWANSON, DAN

75TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
WELTER, DAVID ALLEN

76TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
LONG, JERRY LEE

DEMOCRAT
YEDNOCK, LANCE

77TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
AIRDO ANTHONY

DEMOCRAT
WILLIS, KATHLEEN

78TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
LILLY, CAMILLE

79TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
PARKHURST, LINDSAY

DEMOCRAT
DUGAN, LISA M.

80TH DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
DELUCA, ANTHONY

81ST DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
OLSEN, DAVID S.

DEMOCRAT
STAVA-MURRAY, ANNE M.

82ND DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
DURKIN, JIM

DEMOCRAT
CHLYSTEK, TOM

83RD DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
LAVIA, LINDA CHAPA

84TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SMITH, PATTY

DEMOCRAT
KIFOWIT, STEPHANIE A.

85TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BICKUS, LISA

DEMOCRAT
CONNOR, JOHN

86TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
LAIB, RICK

DEMOCRAT
WALSH JR., LAWRENCE “LARRY”

87TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BUTLER, TIM

88TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SOMMER, KEITH P.

DEMOCRAT
BLAIR, JILL

89TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
CHESNEY, ANDREW S.

DEMOCRAT
HYDE, NICHOLAS P.

90TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
DEMMER, TOM

DEMOCRAT
DAVIS, AMY

91ST DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
UNES, MICHAEL D.

DEMOCRAT
BLODGETT, CAROLYN

92ND DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
GORDON-BOOTH, JEHAN

93RD DISTRICT HOUSE 

REPUBLICAN
HAMMOND, NORINE K.

DEMOCRAT
CURTIS, JOHN

94TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
FRESE, RANDY E.

DEMOCRAT
CRAMSEY, RICHARD G.

95TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BOURNE, AVERY

DEMOCRAT
CLARK, DILLON

96TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SENOR, HERMAN

DEMOCRAT
SCHERER, SUE

97TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BATINICK, MARK

DEMOCRAT
FREEMAN, MICA

98TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BENFORD, ALYSSIA

DEMOCRAT
MANLY, NATALIE A. (I)

99TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MIKE MURPHY

DEMOCRAT
BELL, MARC

100TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
DAVIDSMEYER, CHRISTOPHER “C.D.”

101ST DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
CAULKINS, DAN

DEMOCRAT
McMILLIN, JENNIFER

102ND DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
HALBROOK, BRAD

103RD DISTRICT HOUSE

DEMOCRAT
AMMONS, CAROL

104TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MARRON, MIKE

DEMOCRAT
CUNNINGHAM, CYNTHIA E.

105TH DISTRICT HOUSE 

REPUBLICAN
BRADY, DAN

DEMOCRAT
WEBB, BENJAMIN

106TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BENNETT, THOMAS M.

107TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
WILHOUR, BLAINE

DEMOCRAT
SEILER, DAVID J.

108TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MEIER, CHARLES

109TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BAILEY, DARREN

DEMOCRAT
GIVEN, CYNTHIA

110TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MILLER, CHRIS

DEMOCRAT
BELL, SHIRLEY A.

111TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BABCOCK, MIKE

DEMOCRAT
BRISTOW, MONICA (I)

112TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
KAY, DWIGHT D.

DEMOCRAT
STUART, KATIE

113TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
JAMESON, DOUG

DEMOCRAT
HOFFMAN, JAY

114TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
MADLOCK, JASON

DEMOCRAT
GREENWOOD, LaTOYA N. (I)

115TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
BRYANT, TERRI

DEMOCRAT
GRIFFIN, MARSHA

116TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
FRIESS, DAVID

DEMOCRAT
COSTELLO II, JERRY

117TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
SEVERIN, DAVE

DEMOCRAT
WOOLARD, JASON

118TH DISTRICT HOUSE

REPUBLICAN
WINDHORST, PATRICK

DEMOCRAT
FINNIE, NATALIE PHELPS

ILLINOIS APPELLATE COURT JUDGES

4TH APPELLATE – POPE VACANCY

REPUBLICAN
HARRIS, THOMAS M.

5TH APPELLATE – GOLDENHERSH VACANCY

REPUBLICAN
OVERSTREET, DAVID K.

DEMOCRAT
HOERNER, KEVIN T.

COOK COUNTY CIRCUIT/SUBCIRCUIT JUDGES

COOK COUNTY CIRCUIT – BREWER VACANCY

DEMOCRAT
VAHEY, KATHRYN MALONEY

COOK COUNTY CIRCUIT – CLAY VACANCY

DEMOCRAT
LANAHAN, KATHALEEN THERESA

COOK COUNTY CIRCUIT – DOOLING VACANCY

DEMOCRAT
SIANIS, TOM SAN

COOK COUNTY CIRCUIT – EGAN VACANCY

DEMOCRAT
SILVA, ROSA MARIA

COOK COUNTY CIRCUIT – DUNFORD VACANCY
MCGUIRE, THOMAS F.

COOK COUNTY CIRCUIT – FLANAGAN VACANCY

DEMOCRAT
JONES JR., PRESTON

COOK COUNTY CIRCUIT – HARTIGAN VACANCY

DEMOCRAT
HORAN, CECILIA ANNE

COOK COUNTY CIRCUIT – JORDAN VACANCY

DEMOCRAT
QUISH, CLARE JOYCE

COOK COUNTY CIRCUIT – McGINNIS VACANCY

DEMOCRAT
GONZALEZ, PETER MICHAEL

COOK COUNTY CIRCUIT – ROONEY VACANCY

DEMOCRAT
HAGERTY, JACK

COOK COUNTY – 1ST SUBCIRCUIT – HAMBRIGHT, JR. VACANCY

DEMOCRAT
ORR, ERIKA

COOK COUNTY- 2ND SUBCIRCUIT – LAMPKIN VACANCY

DEMOCRAT
BLAKELY, TIANA ELLIS

COOK COUNTY- 2ND SUBCIRCUIT – LAWS VACANCY

DEMOCRAT
DAVIS, ADRIENNE ELAINE

COOK COUNTY – 2ND SUBCIRCUIT – RHODES VACANCY

DEMOCRAT
HARVEY, TOYA T.

COOK COUNTY – 2ND SUBCIRCUIT – TURNER, JR. VACANCY

DEMOCRAT

GRAY, IESHIA

COOK COUNTY – 2ND SUBCIRCUIT – WILLIS VACANCY

DEMOCRAT
SEATON, DEBRA A.

COOK – 2ND SUBCIRCUIT – TURNER VACANCY

DEMOCRAT
WILLIS, ARTHUR WESLEY

COOK COUNTY – 3RD SUBCIRCUIT – DELEHANTY VACANCY

DEMOCRAT
CUNNINGHAM, KEVIN PATRICK

COOK COUNTY – 4TH SUBCIRCUIT – DAVY VACANCY

DEMOCRAT
NAVARRO, DAVID R.

COOK COUNTY – 4TH SUBCIRCUIT – RILEY VACANCY

DEMOCRAT
CIACCIA-LEZZA, ELIZABETH

COOK – 5TH SUBCIRCUIT – BANKS VACANCY

DEMOCRAT
ANDERSON, GWENDOLYN D.

COLEMAN, H YVONNE

COOK COUNTY – 5TH SUBCIRCUIT – JONES VACANCY

DEMOCRAT
PERKINS, MARIAN EMILY

COOK COUNTY – 5TH SUBCIRCUIT – WASHINGTON, II VACANCY

DEMOCRAT
HARRIS, ROBERT

COOK COUNTY – 6TH SUBCIRCUIT – CHEVERE VACANCY

DEMOCRAT
DELGADO, KENT

COOK COUNTY – 6TH SUBCIRCUIT – COOKE VACANCY

DEMOCRAT
WEBBER, ANDREA MICHELLE

COOK COUNTY – 6TH SUBCIRCUIT – LOPEZ CEPERO VACANCY

DEMOCRAT
PEREZ, LINDA

COOK COUNTY – 8TH SUBCIRCUIT – FABRI VACANCY

DEMOCRAT
SHAPIRO, JAMES “JAMIE”

COOK COUNTY – 8TH SUBCIRCUIT – LIU VACANCY

DEMOCRAT
HUGE, LINDSAY

DEMOCRAT

COOK COUNTY – 8TH SUBCIRCUIT – PETHERS VACANCY

WRENN, JEANNE MARIE

COOK COUNTY – 10TH SUBCIRCUIT – O’NEILL BURKE VACANCY

DEMOCRAT
SALTOUROS, STEPHANIE

COOK COUNTY – 10TH SUBCIRCUIT – SURIANO VACANCY

DEMOCRAT
DALY, COLLEEN REARDON

COOK COUNTY – 11TH SUBCIRCUIT – KENNEDY VACANCY

DEMOCRAT
ROSADO, JOANNE F.

COOK COUNTY – 12TH SUBCIRCUIT – MAKI VACANCY

REPUBLICAN
STUDENROTH, DAVID

DEMOCRAT
CHUPACK, JOEL

THOMAS, RAYMOND MOLITOR
TROMBETTA, CARMINE

COOK COUNTY – 13TH SUBCIRCUIT – CRANE VACANCY

REPUBLICAN
SEYRING, GARY WILLIAM

DEMOCRAT
STEFFEN, KETKI “KAY”

COOK COUNTY- 13TH SUBCIRCUIT – LAWRENCE VACANCY

REPUBLICAN
FITZGERALD, DANIEL PATRICK

DEMOCRAT
O’MALLEY, SHANNON P.

COOK COUNTY – 13TH SUBCIRCUIT – O’DONNELL VACANCY

REPUBLICAN
SVENSON, CHRISTINE

DEMOCRAT
BETAR III, SAMUEL J.

COOK COUNTY – 14TH SUBCIRCUIT – GARCIA VACANCY

DEMOCRAT
FRAUSTO-SANDOVAL, BEATRIZ A.

COOK COUNTY – 15TH SUBCIRCUIT – SCULLY, JR. VACANCY

DEMOCRAT
BARRETT, MICHAEL B.

RICE-AKIWOWO, ASHONTA

COOK COUNTY – 15TH SUBCIRCUIT – ZELEZINSKI VACANCY

REPUBLICAN
FIAONI, KARLA MARIE

DEMOCRAT
MCKENNA, SCOTT

COMMENTS

WORDPRESS: 0